הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק ותהיו מעודכנים בכל הסרטים החדשים.. להצטרפות לחצו על הכפתור

יום שישי

חשיפה של מתמודדי האח הגדול 4 - עוד לא נכנסתם?

חשיפה של מתמודדי האח הגדול 4 - עוד לא נכנסתם? 

רוצים לדעת לפני כולם מי יהיו בדיירים בחדשים בבית האח הגדול 4. אתם מוכנים ? ...אז מי ייכנסו לבית האח הגדול? בחור בשנות העשרים לחייו, שגדל במשפחה דתייה בירושלים, ששמו הקודם היה 'נחמן'. לפני מספר שנים הוא חזר בשאלה ועזב את הבית והתחיל לעבוד בחיי הלילה.. שמו שמור במערכת.
מתמודד נוסף הוא הומו גברי. לאחר שבעונות הקודמות נציגות הגייז בבית האח הגדול הייתה הומואים נשיים (ליאון, גואל) בעונה הזאת מנסים בכל הכוח להכניס מתמודד הומו גברי. אחד כזה כפי שנודע לבלוג הגיע עד לשלב האחרון של הכניסה לבית. עוד מספרים לנו גורמים בהפקה שבמידה ואותו מתמודד לא יכנס עדין יכנס דייר הומו.
בנוסף, נודע לבלוג שבהפקת האח הגדול חיפשו מתמודד טראנסקסואל – שהיה גבר ושינה את מינו לאישה, כמו המתמודדת סתיו וקנין מהעונה השנייה, אך לא סיפקה את מה שחיפשו בהפקת התוכנית. כמה מתמודדים כאלה הגיעו לשלבים האחרונים באודישינים.ישנה גם כוונה להכניס בפעם הראשונה בכל העונות, דייר חרדי ובנוסף אסיר לשעבר שיטיל אימה בבית (יותר מפרידה).
כמו-כן, למרות הפירסומים בתוכנית הרכילות של ערוץ 10, הבעלים של הפועל אשקלון פרוספר אזגי (לאכזבתם של צופי בובה של לילה) והדוגמנית מאור ברוכמן (לאכזבתם של הגברים) לא יכנסו לבית האח הגדול וגם לא היו אמורים להיכנס.
לחצו לייק והצטרפו לעמוד שלנו בפייסבוק - שם תוכלו להיות מעודכנים בכל הסרטים החדשים לצפייה ישירה.

3 תגובות:

 1. יהיה או תיהיה קיבוצניק/ית..

  השבמחק
 2. האח הגדול 4 המתמודדים !
  שמעתי שהולך להיות עונה מטורפת האח הגדול 4 הולך להיות האח הגדול הכי טוב שהיה מהקודמים.
  המתמודדים העונה אמורים להיות הפכים קיצוניים אחד מהשני .. סופרת ת'שיות עד ל 1.1.2012

  השבמחק
 3. מתמודדים האח הגדול 4 .
  שמעתי שיהיה בן אדם עיוור . בדוק בדוק בדוק !
  מישהו עיוור יהיה בין המתמודדים בהאח הגדול 4

  השבמחק