הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק ותהיו מעודכנים בכל הסרטים החדשים.. להצטרפות לחצו על הכפתור

יום שבת

לא להאמין מה האח הגדול אמר לדנה פשוט מגעיללל | האח הגדול דנה.

 דנה רון מהאח הגדול הפכה לקורבן ללא ידיעתה! מספר דקות לפני השידור החי בערוץ 2, נערכה בדיקת סאונד בחדר האח הגדול. במהלך הבדיקה נשמע יורם זק עורך התוכנית בהערה פוגעת וחסרת תקדים. ברגעים אלו דנה לא הייתה בחדר האח הגדול ולא הייתה מודעת להערות אשר נאמרות בחדר האח הגדול. הדיירים אשר היו בסלון לא שמעו את ההערות אך צופי האתר הרשמי של התוכנית אשר ראו את השידור החי מהבית – הצליחו לשמוע את המשפט הבא: "ערב טוב דנה. יש לך חצי דקה לפנות אל הצופים ולשכנע אותם למה את זו שרוצה שאני אשחק לה עם הבולבול בין השדיים". משפט זה נאמר במקום המשפט "דנה יש חצי דקה להסביר לצופים למה את זאת שצריכה להישאר בבית האח הגדול."

אין ספק שמדובר פה בבזיון שלא ניתן לתאר! אין ספק שהפקת התוכנית מתנהלת בצורה בזויה וחסרת תקדים הפוגעת בדיירים!!!. שמדובר פה בבזיון שלא היה בעבר. הבלוג דורש מהפקת התוכנית להתנצל על מה שנאמר בשידור חי מחר במהלך התוכנית. חשוב לציין שמדובר בדיירת שהיא אמא לילדים ובמהלך כל התוכנית היא שמרה על כבודה וכבוד משפחתה.
האזינו לקטע המלא שאמר עורך התוכנית והאח הגדול – יורם זקאם שוב הסרטון לא עובד , אז כנראה מנסים להוריד אותו- בגלל זכויות יוצרים כעבור מספר דקות נכנסה דנה לחדר האח הגדול וכשרצתה לסדר את החולצה על מנת לא לחשוף את השדים שלה היא ביקשה טיפ מהאח הגדול מה לבקש מהצופים בבית. האח הגדול בתגובה: "למשל מה שעשית עכשיו (להסתיר את השדים) לא יעזור לך"

מקשת נמסר בתגובה: בדיקת סאונד בין אנשי ההפקה נאמרו דברים סרי טעם אשר עקב תקלה טכנית נשמעו על רקע השקופית בערוץ 20. מדובר בהתבטאות לא מקובלת, סרת טעם שאנו מגנים אותה גם בהיותה שיחה פנימית בין אנשי הפקה. אנו מתנצלים בפני הצופים ופועלים שהדברים לא יישנו. מיותר לציין כי דיירי הבית לא שמעו דברים אלו.
בן זוגה של דנה, יריב בתגובה: "אני והילדים שלי מזועזעים ופגועים. ואנחנו פגועים גם בשביל דנה שאפילו לא מודעת לסיטואציה אשר התרחשה. אני מגנה התנהגות כזו כלפי דנה וכלפי כל דייר אחר בבית בכל צורה ודרך אפשרית. מעבר לזה כרגע אני לא רוצה להרחיב".
קרדיט לעומרי חיון
האח הגדול דנה

תגובה 1:

  1. בס'ד
    ראששששששששוננננה
    שיייייייייייייווווואאאוו אייין להם חוווצפה

    השבמחק