הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק ותהיו מעודכנים בכל הסרטים החדשים.. להצטרפות לחצו על הכפתור

יום שבת

האקסית של ג'קי | חברה של ג'קי | פרטים על ג'קי מהאח הגדול |חם מהתנור

בר אלקובי, האקסית של ג'קי מנחם, מספרת למגזין רייטינג על הקשר שהיה לה עם המז'יק של "האח הגדול" ולא בדיוק מחבבת את נופר. "אם תיכנס מישהי שתתעניין בג'קי, אז נופר תראה מה זה".


ג'קי והאקסית (צילום: יחסי ציבור ,mako)

"ג'קי מצטייר כאילו הוא טיפש, אבל הוא בחור חכם מאוד. הוא רואה שנופר לא שמה עליו. אם תיכנס מישהי שתתעניין בג'קי בקטע רציני וזה יהיה הדדי- לא סתם כמו נופר- הוא יזרום, ואז נופר תראה מה זה". כך אומרת בר אלקובי, שאפשר לכנות אותה כאקסית הראשונה והיחידה של ג'קי מנחם.

אלקובי, בת 21 מרמת גן, עובדת במחלקת המנויים של "ידיעות אחרונות", היא בחורה חייכנית ומתוקה, שלפחות בדיבור המהיר והאנרגטי מזכירה את נופר מור. היא וג'קי הכירו לפני כחמש שנים ומה שהחל כידידות אפלטונית גלש למערכת יחסים קצרה.

מנחם התאהב, אלקובי זרמה, אבל אחרי חודש וחצי של זוגיות היא הבינה שאת המז'יק היא מעדיפה להשאיר כידיד טוב ולא מעבר. "לא יכולתי לקבל אותו בקטע רומנטי", היא מסבירה, "ג'קי נראה לי בתור מישהו שכיף איתו ולא מעבר לזה. גם שהיינו בתוך הקשר אמרתי לעצמי 'בר, מה את עושה?'. זו הייתה תקופה של כיף, סבבה וצחוקים. ניסיתי להיות שם ולא הצלחתי, אז נפרדתי ממנו. אמרתי לו ' ג'קי, אני לא יכולה, אתה כמו אח שלי'. בסוף נשארנו חברים טובים וזה עשה לנו רק טוב. הוא כמו בן בית אצלי ואפילו אמא שלי חולה עליו".

למה לא הולך לו עם בחורות?
"כולן לוקחות אותו בתור אח שלהן, סוג של חבר מצחיק. הוא מאוד רוצה קשר, אבל לא הולך לו. הוא ילדותי, הוא לא גברי. בנות רוצות מישהו שיתפוס אותן חזק, וג'קי הוא בחור רך שתמיד יגיד 'כן' ו 'אמן' לכל דבר. הוא פשוט בחור טוב וזה לא תמיד עוזר שהוא כזה אכפתי ואוהב כי ג'קי הוא פשוט יותר מדי טוב. בגלל זה הן דורכות עליו".


באדיבות השבועון הענק !!! רייטינג.

האקסית של ג'קי (צילום: אמיר מאירי ,mako)

תגובה 1: